Regeneracja reflektorów

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji którzy wychodzą na przeciw wszelkim wyzwania związanymi z modernizacją, naprawą i tiuningiem samochodów . od pewnego czasu zauważyliśmy że nasi klienci cyklicznie przyjeżdżali z problemem reflektorów przy swoich samochodach .ich oczekiwania były dla nas często absurdalne i jedynym sposobem załatwienia sprawy był zakup chińskich odpowiedników,lub oryginalnych reflektorów z demontażu a ostatecznym rozwiązaniem zakup w serwisie za absurdalną cenę . w przypadku tych pierwszych ich estetyka i niekonwencjonalne rozwiązanie kusiły klienta ale nie miało to nic wspólnego z funkcjonalnością tych reflektorów.

Brak możliwości pełnej regulacji,światła dzienne okazały się postojowymi i bardzo niska trwałość produktu. Reflektory z demontażu najczęściej posiadały tą samą wadę co nasze wiec naraziliśmy się tylko na koszty i nic na tym nie zyskaliśmy. doskonałym rozwiązaniem było zakupienie reflektorów w autoryzowanym serwisie. Cena powalała wszystkich. Postanowiliśmy zgłębić tę dziedzinę trochę jak kolumb odkrywający nowe światy.

Zakupiliśmy kilkaset powypadkowych reflektorów samochodowych aby sprawdzić ich wszelkie bolączki i możliwości naprawy. Przetestowaliśmy możliwości przerabiania, tiuningu i regeneracji. zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na pierwsze usługi w tej dziedzinie. Powoli nabieraliśmy doświadczenia i rozwiązywaliśmy wciąż nowe, trudne wręcz niemożliwe(z wcześniejszego punktu widzenia)problemy i życzenia klientów.

Dziś po dziesięcioletniej praktyce możemy powiedzieć o sobie że jesteśmy pasjonatami i fachowcami w tej dziedzinie na której się skupiliśmy lecz nigdy nie przestaniemy się uczyć bo nieskromnie jest powiedzieć o sobie że jesteśmy doskonali. Opinie naszych klientów oraz dokumentacja fotograficzna są dowodem i przykładem tego czego dotychczas dokonaliśmy.


Powrót