Regeneracja Toyoty Avensis

Serdecznie witam na mojej stronie wszystkich zainteresowanych regeneracją reflektorów do Toyoty Avensis i nie tylko. Toyota przy całej swojej doskonałości niestety nie popisała się trwałością reflektorów xenonowych i żarówkowych.

O ile chodzi o te drugie to z tym problemem dali sobie dość szybko radę zmieniając w układzie projekcyjnym element plastikowy (kielich) na aluminiowy który jest już bardzo trwały i zapewnia dobre światło , nie wypala się mocowanie żarówki H7 co było głównym problemem tych reflektorów. Reflektory xenonowe pozostawione zostały bez żadnych modyfikacji. Błąd polegał na złym przygotowaniu elementu projekcyjnego (kielicha) do próżniowego napylania który w dość szybki sposób ulegał całkowitej degradacji

PRZED
PO
       Tak szybko ten proces występował tylko w Toyotach avensis w rocznikach 2002 do 2010.W innych markach samochodów wada ta ujawnia się dopiero między 8 a10 rokiem eksploatacji samochodu.

Pierwszym krokiem w celu usunięcia problemu jest zakup nowych palników xenonowych w serwisie które nie kosztują mało a dodatkowo nie rozwiązują naszego problemu. Krok drugi to zakup nowych lamp za które trzeba słono zapłacić ostatnia szansa to aukcje internetowe na których nasze reflektory są dużo tańsze lecz w 99% posiadają tą samą wadę co nasze. Firma perfect-cars dogłębnie zgłębiła ten problem i po kilkudziesięciu próbach napyliła kielich w którym mocowany jest palnik xenonowy w taki sposób że z powodzeniem montuje go w reflektorach toyoty avensis już od pięciu lat bez żadnych reklamacji (foto 2)Podczas regeneracji nie tylko wymieniamy układ projekcyjny ale także czyścimy cały reflektor przywracając mu dawną świeżość i blask (foto 3)
PRZED
PO
       


Wszystkie usługi wykonujemy na terenie Polski lecz w Niemczech mamy kontakt grzecznościowy dzięki któremu obniżamy koszta oraz czas wysyłki reflektorów do regeneracji. Czas całej operacji trwa trzy dni dlatego że na terenie Niemiec są już zregenerowani reflektory które wymieniamy na te które przyjadą do regeneracji.

Jednak jeżeli ktoś ma życzenie na regenerację własnych lamp to czas regeneracji może się wydłużyć o jeden dzień. Np. wysłane reflektory kurierem w poniedziałek przyjeżdżają do regeneracji na miejscu są we wtorek i w ten sam dzień są odsyłane do klienta kurierem więc w środę można je już montować do samochodu. Istnieje także możliwość demontażu i montażu reflektorów na miejscu w okolicach Berlina po uprzednim umówieniu się przez telefon nr tel............... W Polsce z naszych usług korzystają także serwisy toyoty lecz doliczają sobie słone marże za tą usługę. W razie wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Zapraszam i pozdrawiam Perfect-cars

http://perfect-cars.pl
Powrót